Leasing maszyn leśnych

Klientom ze Szczecina i okolic umożliwiamy leasing maszyn leśnych. Urządzenia wykorzystywane w tej branży są produktami drogimi, których zakup wymaga dużej inwestycji. Specjalistyczne i nowoczesne maszyny są także drogie w utrzymaniu. Nakład potrzebny do ich zakupu oraz serwisu może przewyższać możliwości finansowe przedsiębiorców. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest właśnie skorzystanie z usługi leasingu maszyn leśnych.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja minimalnych formalności i przyjaznej atmosfery. Naszym priorytetem zawsze jest zawarcie umowy, która będzie satysfakcjonować obie strony. Dokładnie przedstawiamy naszym  Klientom wszystkie warunki umowy i pomagamy w wyborze maszyn leśnych.

Dlaczego opłaca się skorzystać z usługi leasingu maszyn leśnych?

Z naszej oferty leasingu maszyn leśnych mogą skorzystać przedsiębiorcy ze Szczecina i okolic, którzy prowadzą działalność związaną z prowadzeniem gospodarstw rolnych i leśnych. Oferujemy szeroki wybór maszyn, dostosowanych do pracy w trudnych warunkach leśnych. Do dyspozycji klientów mamy zarówno maszyny nowe, jak i używane. Leasing maszyn leśnych jest opłacalnym krokiem przede wszystkim ze względów finansowych. Spłacane raty nie są wysokie, więc nie obciążają regularnego budżety firmy. Dodatkowo przedsiębiorcom przysługują liczne ulgi podatkowe, w tym możliwość odliczenia VAT-u. Umowę leasingu podpisuje się na czas określony. Jeżeli przedsiębiorstwo potrzebuje konkretnych maszyn w związku z ustalonymi czasowo projektami, powinno skorzystać właśnie z możliwości leasingu. Wszelkie kwestie związane z tą usługą oraz warunki współpracy omawiamy z zainteresowanymi Klientami.

Zapraszamy więc do kontaktu!

Leasingujemy takie maszyny leśne jak:

Korowarki

Łuparki

Rozdrabniacze

Przyczepy leśne do zrywki i podwozu

Ładowarki z chwytakami

Wyciągarki

Harwestery

Rębaki

Inne

Korzyści oferty Millennium Leasing:

Skontaktuj się i