Leasing samochodów dostawczych w Szczecinie

Oferta leasingu samochodów dostawczych dla firm ze Szczecina obejmuje możliwość uzyskania pojazdu dostosowanego do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb pracowników. Samochody dostawcze najczęściej wykorzystywane są przez przedsiębiorstwa prowadzące działalność związane z przewozem towarów. W obecnych czasach, jednak taki rodzaj pojazdu przydaje się także w innych branżach. Wybierając auto dostawcze należy wziąć pod uwagę przede wszystkim jego wielkość, pojemność oraz dostosowanie do przewozu towarów. Nie bez znaczenia jest także komfort kierowcy oraz innych osób, które będą korzystać z pojazdu. W razie potrzeby pomagamy naszym Klientom w wyborze samochodu dostawczego. Gwarantujemy bezpieczne warunki współpracy oraz korzystne ceny usług.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing samochodów dostawczych?

Leasing samochodu dostawczego dla firm wiąże się z wieloma korzyściami wynikającymi z takiego rodzaju umowy. Obecnie coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na niego ze względu na:

  • korzystne warunki przy zawieraniu umowy,
  • szybkość zawierania umowy leasingowej,
  • liczne ulgi podatkowe,
  • bezpieczną spłatę, dostosowaną do możliwości finansowych,
  • minimum formalności.

Naszym Klientom oferujemy możliwość leasingu samochodów dostawczych nowych i używanych. Dla przedsiębiorców prowadzących działalność, w której przewóz materiałów odgrywa szczególnie ważną rolę jest to opcja najkorzystniejsza w perspektywie lat. Po zakończeniu umowy Klient może wykupić pojazd lub oddać go. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty.