Leasing maszyn budowlanych i drogowych w Szczecinie

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą budowlanym z okolic Szczecina i zastanawiasz się nad leasingiem maszyn budowlanych i drogowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy! Jesteśmy usługodawcą, który zajmuje się leasingiem sprzętów wykorzystywanych do świadczenia usług budowlanych. Zakup takiego sprzętu wiąże się z dużymi kosztami. Nowe maszyny wymagają poniesienia wydatków związanych nie tylko z ich kupnem, ale także z naprawą oraz czyszczeniem. Leasing maszyn budowlanych jest usługą pozwalającą na wybór sprzętu spełniającego konkretne oczekiwania przedsiębiorców. Nasza firma oferuje możliwość szybkiego i bezproblemowego zawarcia umowy leasingu. Klientom przedstawiamy jasne warunki współpracy, które obie strony zobowiązują się spełnić. Gwarantujemy pomoc w wyborze maszyn budowlanych i drogowych oraz wsparcie na każdym etapie trwania umowy.

Kto może skorzystać z usługi leasingu maszyn?

Umowę leasingu maszyn budowlanych podpisujemy z właścicielami firm, których działalność związana jest ze świadczeniem usług budowlanych, remontowych i drogowych. Ze względu na zwiększające się zapotrzebowanie na nowe drogi, mosty oraz obiekty użytkowe, wśród firm pojawia się także duża konkurencyjność. Przedsiębiorstwa, aby przebić się wśród innych ofert muszą proponować swoim Klientom usługi na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i wykorzystanie najlepszych sprzętów to atuty, które cechują najlepszych przedsiębiorców.

Leasing maszyn budowlanych jest usługą, która zapewnia dostęp do sprawdzonych sprzętów znanych marek. Naszym klientom proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania i urządzenia, które gwarantują zadowolenie oraz podniesienie jakości usług.

Co leasingujemy:

Koparko-ładowarki

Koparki kołowe i gąsienicowe

Ładowarki kołowe

Minikoparki

Frezarki do asfaltu

Walce drogowe

Rozściełacze asfaltu i betonu

Wytwórnie mas bitumicznych i węzły betoniarskie

Remontery drogowe

Zalety oferty Millennium Leasing:

Skontaktuj się i