Referencje

Od wielu lat korzystam z usług leasingowych za pośrednictwem
p. Barbary Podlaszuk z firmy BATEX ze Szczecina.
Kompetencje i wiedza p. Podlaszuk zdecydowanie pomagają mi w załatwianiu spraw związanych z leasingiem a tym samym ułatwiają prowadzenie mojej firmy.
W związku z powyższym z czystym sumieniem mogę polecić firmę BATEX jako partnera biznesowego.

OLIWELL Paweł Zakrzewski

Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków

73-110 Stargard, ul. Grunwaldzka nr 3

Tel. +48 515 354 197

 Niniejszym pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy, trwającej już kilkanaście lat, z p. Barbarą Podlaszuk w zakresie leasingu.
Fachowe doradztwo, elastyczność w przedstawianiu ofert leasingowych oraz doświadczenie w zawieraniu kontraktów stanowią dobrą prognozę do dalszej współpracy.
Doceniając solidną postawę firmy BATEX z przyjemnością rekomenduję ją jako rzetelnego partnera.

EURO-CAR Kowalska Dorota

Transport krajowy i międzynarodowy

72-600 Świnoujście, ul. Armii Krajowej 12 lok. 117

Z przyjemnością rekomendujemy firmę BATEX z siedzibą w Szczecinie reprezentowaną przez p. Barbarę Podlaszuk jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego.
Nasza współpraca w zakresie leasingu trwa już od kilkunastu lat. Usługi są świadczone profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca w kolejnych latach będzie równie efektywna

EMULEX Kalinowski Sp. z o.o.

Prezes Stefan Kalinowski

73-102 Stargard, ul.Tańskiego 16

 Wieloletnia współpraca z p. Basią Podlaszuk, która zna potrzeby mojej firmy, proponuje specjalne oferty i zapewnia pełną obsługę przy zawieraniu umów leasingu oszczędzając mój czas – to dla mnie największa korzyść. Polecam usługi leasingowe świadczone przez Barbarę Podlaszuk.

Dariusz Husiatyński

DROB-TRANS Transport-usługi

72-221 Węgorza 35

Tel. + 48 604 107 976

Każda umowa leasingu podpisana z Millennium Leasing za pośrednictwem p. Barbary Podlaszuk daje mi gwarancję bezpieczeństwa finansowego. Mogę spać spokojnie, bo wiem że umowa została zawarta zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Polecam firmę BATEX jako sprawdzonego partnera biznesowego.

KML Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe

Prezes Krzysztof Lasota

Zawsze z przyjemnością zwracamy się do Pani Barbary Podlaszuk z prośbą o pomoc, gdy tylko potrzebujemy finansowania naszych zakupów w formie leasingu. Cenimy sobie profesjonalne podejście oraz błyskawiczną obsługę – zarówno przed zawarciem umowy, jak i w trakcie okresu leasingu. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę BATEX wszystkim przedsiębiorcom, którzy od swoich kontrahentów oczekują zrozumienia potrzeb klienta.

Barwina Białkowski Siemak – adwokaci

adw. dr Zbigniew Barwina

Skontaktuj się i