O nas

Witam,

nazywam się Barbara Podlaszuk. Moją pasją jest pomaganie ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, tych w życiu prywatnym jak też i tych w życiu zawodowym.

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa lądowego. Wieloletnia praca w dużej firmie budowlanej uświadomiła mi z jakimi problemami boryka się właściciel firmy. Sama też prowadzę działalność gospodarczą od ponad 19 lat pod nazwą BATEX (NIP: 852-114-47-34) i wiem co znaczy brak gotówki gdy potrzebne są nowe urządzenia lub samochód. Od roku 2010 jestem członkiem Północnej Izby Gospodarczej. Obserwacja otoczenia i własne doświadczenia z zakresu zarządzania firmą i jej finansami pozwoliły mi doradzać innym w wyborze najkorzystniejszych metod finansowania.

Moja współpraca z Millennium Leasing ( dawny BEL Leasing ) rozpoczęła się w 1997 roku i trwa do dzisiaj, tj. już 15 lat. Po latach doświadczeń w leasingu jestem w stanie zaoferować leasing dopasowany do Twoich potrzeb pomagając Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, a również przeskakiwać „kłody” na drodze do rozwoju Twojej Firmy.

Gwarantuję rzetelne i profesjonalne podejście, oraz pełną obsługę przed, po i w trakcie trwania umowy leasingu. Dlaczego? Bo moje nazwisko to mój największy kapitał !

PS. Uwielbiam koty, jazz tradycyjny, czytanie książek, a zwłaszcza kryminałów oraz podróże do ciepłych krajów. Koty mnie fascynują, mogę o nich rozmawiać godzinami. Pasjonuję się psychologią, parapsychologią i psychotroniką oraz doskonaleniem umysłu.

Przykładowe umowy leasingu zawarte za moim pośrednictwem

 • Kruszarka szczękowa HARTL o wartości ponad 1 mln zł
 • Autocysterna paliwowa VOLVO o wartości ok. 400 tys. zł
 • Samochody osobowe NISSAN dla korporacji taksówkarskiej – jednorazowo 10 szt
 • Ciągnik siodłowy DAF + naczepa – 2 zestawy o wartości ok. 800 tys. zł
 • Budynek biurowy o wartości ponad 4,5 mln zł
 • Samochód osobowy Ferrari Italia o wartości ponad 1 mln zł

Millennium Leasing

logabel

Millennium Leasing Sp. z o.o. jest kontynuacją działalności znanej i cenionej na rynku leasingowym spółki BEL Leasing Sp. z o.o. powstałej 28 marca 1991 roku. Przez 15 lat BEL Leasing pomógł w rozwoju ponad 15 tys. firm. By móc się rozwijać i oferować jeszcze lepszą jakość świadczonych usług BEL Leasing postanowił skorzystać z praktyki i wsparcia doświadczonego, międzynarodowego gracza na rynku finansowym, mianowicie Banku Millennium S.A.

logaml

W 2006 roku BEL Leasing zmienił nazwę na Millennium Leasing Sp. z o.o. i wszedł w skład grupy kapitałowej Banku Millennium. Przynależność do grupy gwarantowało spółce jeszcze lepszą stabilność finansową, a klientom wiarygodność świadczonych usług leasingu i jeszcze większe bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Pomagamy firmom w finansowaniu inwestycji już od ponad 20 lat!

Obecnie Millennium Leasing wspiera usługami leasingu rozwój działalności gospodarczej ponad 28 tys. firm oferując profesjonalną obsługę i spełniając indywidualne oczekiwania Klientów.

Stosowane w Millennium Leasing procedury oraz ich zgodność z aktualnie obowiązującymi przepisami zapewniają Klientom bezpieczeństwo podatkowe zawieranych umów.

Millennium Leasing na 3 miejscu wśród firm leasingowych za 2010 rok

Według rankingu opublikowanego w magazynie „Flota Auto Biznes” „Top 10 dla sektora leasingu w Polsce” Millennium Leasing znalazło się na 3 miejscu wśród firm leasingowych za 2010 rok.

Firmy leasingowe zostały ocenione przez swoich klientów, którzy wyrazili satysfakcję ze świadczonych im usług. Brane pod uwagę były poszczególne etapy procesu obsługi klienta obejmujący cały okres współpracy – od momentu złożenia wniosku leasingowego, poprzez realizację umowy, aż do wykupu pojazdu po wygaśnięciu umowy leasingu.

Jesteśmy liderem w leasingu dla branży poligraficznej oraz zajęliśmy II miejsce w leasingu maszyn i urządzeń ogółem.

Przykładowe inwestycje sfinansowane przez Millennium Leasing

 • Linia do rozlewu piwa o wartości ok. 30 mln zł
 • Linia do produkcji pieczywa o wartości ok. 9 mln zł
 • Piece piekarnicze o wartości ok. 5 mln zł
 • Linia technologiczna do produkcji włókienniczej o wartości 23,5 mln zł
 • Urządzenia pomiarowe dla firmy z branży paliwowo-energetycznej o wartości ok. 60 mln zł
 • Wytwórnie mas bitumicznych wartość ok. 20 mln zł
 • System informatyczny do bankowości internetowej wartość ok. 20 mln zł
 • Obiekty biurowe i studyjne dla rozgłośni radiowej o wartości ok. kilkadziesiąt mln zł